Po raz czwarty z rzędu otrzymaliśmy nagrodę Gazele Biznesu za rok 2023

Oferty pracy

Zebra Technology Sp.z o.o. jest firmą zajmującą się obsługą zakładów produkcyjnych w zakresie dostarczania produktów do szeroko rozumianego transportu wewnętrznego oraz do przenoszenia napędów.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Uścisk dłoni

PRACOWNIK PRODUKCJI/ SERWISANT

Miejsce pracy: Warszawa- Białołęka

Opis stanowiska:

  • praca na hali produkcyjnej, wyjazdy na montaże ( zawsze z jednym z doświadczonych pracowników) przeważnie w obrębie woj. mazowieckiego,
  • praca w godz. 8-16, w przypadku wyjazdu na montaż jej czas może się wydłużyć,
  • jeden weekend w miesiącu pracujący, dodatkowo płatny,
  • praca w zespole.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność,
  • zdolności techniczne, manualne,
  • dokładność, samodzielność w działaniu,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szkolenia wprowadzające,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością jego wzrostu w przyszłości,
  • premia uznaniowa,
  • możliwość rozwoju,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • przyjazna atmosfera w pracy.

W treści ogłoszenia prosimy o zamieszczenie klauzuli informacyjnej:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Zebra Technology Sp.zo.o. ul. Smugowa 50b, 03-032 Warszawa, NIP: 5242749939 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.