OFERTA PRACY:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Poszukujemy terenowych przedstawicieli handlowych/doradców techniczno-handlowych na województwa:  Mazowieckiego, Łódzkiego, Podlaskiego, Lubelskiego.

Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie nowych klientów - klienci instytucjonalni oraz opieka nad dotychczasowymi klientami firmy
- doradztwo techniczne u klientów
- umiejętne planowanie wykonywanych czynności
- sporządzanie raportów z wykonywanej pracy
- systematyczne pogłębianie wiedzy na temat produktów

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub średnie (techniczne mile widziane)
- doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, mile widziane doświadczenie w branży technicznej
- mile widziana znajomość języka angielskiego
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista
- dyspozycyjność (4 dni w tygodniu w podróży służbowej na terenie woj.podlaskiego)
- dobre rozeznanie w regionie swojego województwa
- samodzielność w poszukiwaniu i pozyskiwaniu klientów
- ukierunkowanie na osiąganie celów sprzedaży
- sumienność i punktualność
- prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
- znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Outlook, Internet)

Oferujemy:
- samochód służbowy
- komputer i telefon komórkowy
- szkolenia w zakresie sprzedawanych produktów
- pracę w młodym energicznym zespole
- zdobycie doświadczenia
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności: pensja podstawowa + prowizja od sprzedaży.